Ekran dotykowy tablet lenovo

GASTRO POS jest programem, który idzie na silną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce rozpowszechniony system na targu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuki kelnerom również tym jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

dr farin neurocirujano

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długotrwałych szkoleń, i niezwykle przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z dużą paletą funkcji, znacznie dobra sprawdzi się w nie właśnie w krótkim, pojedynczym lokalu, lecz również w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi niezwykle podatnym systemem, jaki zyskamy na targu. W relacje od profilu lokalu, albo stanowi więc bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy kiedy i efektu jaki tworzy. W relacje od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, żebym był on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do własnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z planami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.