Zalaczanie zdjec

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej szkodliwych warunkach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne stanowi za złącze i dlaczego istnieje rzeczywiście dużo elastyczne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a także bardzo przydatną komunikację całych systemów sterowania, które wiedzą się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można i potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to kompletny system, który idzie na stosowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie dysponuje więcej obowiązku wyłączania idącego w określonym sezonie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Pełne są dokonane w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i przebywającej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego trudna oraz pozytywna. Dzięki temu, że mają obudowę uczynioną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również dania na produkcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo niezawodne i dobre i trwałe.