kasetony na sufit

Kaseton sklep – jaki rodzaj kasetonów na sufit warto wybrać?

Dom i ogród
Podziel się

Kasetony na sufit to piękna dekoracja, która łączy się z innymi elementami sztukaterii w mieszkaniu, takimi jak np. ozdobne listwy przypodłogowe. W ten sposób można ciekawie zaaranżować przestrzeń typu glamour, jak i każde inne wnętrze. Obecnie kasetony sufitowe zmywalne są praktycznymi dodatkami do pomieszczeń i, co istotne, łatwo utrzymać je w czystości, a ich cena jest niska. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór kasetonów – np. modne obecnie kasetony sufitowe powlekane czy też kasetony w wersji 3D.

Kaseton na sufit – znajdź idealny dodatek do swojej przestrzeni!

Niezależnie od tego jaki rodzaj kasetonów poszukujemy i, czy będzie to np. nowoczesny kaseton 3D, czy też zdecydujemy się np. na praktyczne kasetony sufitowe powlekane z unikalnymi wzorami, zawsze warto decydować się na zakupy w dobrym sklepie.
Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór kasetonów, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.
Polecamy kasetony sufitowe foliowane, które stanowią dość ekskluzywne rozwiązanie. Posiadają ciekawą ornamentykę, nawiązującą stylistycznie do naturalnej faktury drewna, co wygląda ciekawie i znacząco dodaje elegancji każdej przestrzeni. Polecamy również kasetony sufitowe ekstrudowane, które są wykonane z pianki polistyrenowej i dostępne w wersji z nadrukiem lub też bez.
Takie produkty są bardzo praktyczne jeśli chodzi o codzienne użytkowanie mieszkań, czy też w pomieszczeń biurowych, w których również można je montować. Wynika to przede wszystkim z barwienia ich specjalnymi farbami, które wykazują wysoką odporność na ścieranie oraz działanie promieniowania słonecznego. Dzięki temu kasetony na wiele lat zachowują nienaganny wygląd oraz usłojenie drewna. Są również trwałe i posiadają wysoką twardość oraz wytrzymałość na uszkodzenia zewnętrzne.

Kaseton na sufit do dodatek, który stał się modny w latach 90. ubiegłego wieku, ale do dnia dzisiejszego wiele osób decyduje się na taką formę ozdoby do mieszkania lub biura. Na nowo można obserwować powrót do tego typu wykończenia sufitów, co ma wiele zalet, gdyż kasetony sufitowe powlekane, zmywalne są praktyczne jeśli chodzi o utrzymanie w czystości, a ponadto dobrze pokrywają ubytki, uszkodzenia i nierówności.